Персонажі

Головні персонажі

norb
Бобер Норберт Фостер (Norbert Foster Beaver)
Норберт старший брат Дєггета (усього на чотири хвилини). У нього багато захоплень, а також він часто (і навмисно) перекручує слова для гумористичного ефекту. Він набагато розумніший за свого молодшого брата, і більше саркастичний, ніж він. Його коронна фраза - "Biiiiig hug!" (часто супроводжується обійманням Дєга). Він має жовтувате хутро і пурпурний ніс. Озвучений актором Ніком Бейком (Nick Bakay).
dag
Бобер Дєггет Дофус (Daggett Doofus Beaver)
Молодший брат-близнюк Норберта. Він дуже божевільний, надзвичайно активний, і завжди веселий. Розмовляє дивними фразами і любить вимовляти імена людей. Його коронна фраза - "That was nuts!", В кінці якої він часто додає приставку 'eh' (ідентичні фрази були помічені у серіалі Invader Zim, в епізоді Door to Door, на честь Дєггета). Він, як правило, вважається менш розумним з двох братів. Має темно--коричневе хутро та червоний ніс. Озвучений актором Річардом Стівеном Хорвіцем (Richard Steven Horvitz).
parents
Батьки Злюк Бобрів
Батьки Дєга і Норба. Ім'я мами братів ніколи не згадується, в той час як у серії "If you in-sisters" ми можемо почути, що ім'я їхнього батька - Леонард. Хутро місіс Бівер такого кольору як у Дєга, але по вихованості вона більше схожа на Норберта. Про містера Бівера можна сказати те ж саме, тільки навпаки.
stacy_chelsea
Стейсі та Челсі
Молодші сестри-двійнята Дєга і Норба. Коли вони народилися, братів виперли з дому батьки. Сестри вперше були представлені в епізоді "If You In-Sisters", але до цього офіційного моменту, вони з'являлися в кадрі серії "Born to Be Beavers" у вигляді новонароджених і без конкретних гендерних ознак. Челсі більше схожа на Дєга своєї гіперактивністю і манерою поведінки, у той час як Стейсі очевидно схожа на Норба зовнішністю і індивідуальністю. На відміну від своїх старших братів, вони більш близькі і єдині і ви ніколи не побачите, як вони сваряться або б'ються. Одягнені як типові діти 10-12 років. Ці персонажі (а саме Челсі), названо на честь дочки творця мультфільму Мітча Шауера Челсі Шауер. Вона ж їх і озвучує.

Другорядні персонажі

barry_bear
Ведмідь Баррі ("Ohh, Baby!")
Улюблений диско-друг Дєггета і Норберта; очевидно, заснований на харизматичній особі співака Barry White'а. Баррі відомий співак, якого бобри часто намагаються використовувати. Кожного разу, коли він бачить клоуна він згадує неприємні моменти зі свого дитинства, коли його, маленького ведмедя оточують злі клоуни. У цей момент він кричить свою улюблену фразу: "Oh, the baaaaad times!". Голос персонажу подарував актор Джон Гаррі (John Garry), який також віддав свій голос для пілотної серії "Invader Zim" і для шоу-в-шоу "Mysterious Mysteries" в тому ж серіалі.
stump
Пень
Дерев'яний пень, якого зустрів і представив усім Норб в серії "Guess Who's Stumping to Dinner". Ви ніколи не побачите як він рухається чи каже - всі його дії залишаються за кадром. Він практично всемогутній - вміє водити авто, показувати театр тіней і побудувати величезну школу. У серії "Brothers ... to the end" можна побачити рідкісні кадри, коли Пень п'є пунш разом з усіма - і все таки він живий!!
treeflower
Квіточка ("The Flirt")
Любов всього життя Норба, яку він зустрів на концерті хіпі близько рідної греблі (пародія на Вудсток) в епізоді "Bummer of Love". Колись хіппі-бобриха успішно працює на різних роботах - то вона композитор ( "Tree of Hearts"), то пожежний ( "A Little Dad'll Do You").
bing
Бінг ("Mr. ANNOY!")
Набридлива ящірка, яка крутиться біля Дэга з Норбом, персонаж з'явився в епізоді "The Bing That Wouldn't Leave". Бінг говорить дуже швидко і часто повторюється. Гіперактивний голос Бінгу подарував актор Віктор Уілсон (Victor Wilson). Точно і не розбереш, що за ящірка цей Бінг - то він змінює колір як хамелеон, то втрачає хвіст як геккон, одним словом - якась ігуана.
oxnard_montalvo
Окснард Монтальво
Ось що об'єднує братів, так це любов до Окснард Монтальво - улюбленого їх кіноактора фільмів "категорії Б". Дєг і Норб часто дивляться чорно-білі фільми жахів (які до речі дуже серйозно намальовані, на противагу всьому стилю мультфільму). Явне посилання на американські малобюджетний фільм жахів з 50-х років минулого століття. Прізвище та вид героя - пародія на актора Рікардо Монтальбана (Ricardo Montalban). А ось ім'я, схоже - данина містам в штаті Каліфорнія (Oxnard і Ventura, California). Є припущення, що творці персонажів їхали в північному напрямку вздовж шосе US 101 і побачили знаки виїзду на міста Oxnard і Montalvo, землі в області Ventura.
toluca_lake
Толука Лейк ("Aaahh!!! Real Monsters")
Актриса, яка також знімається у фільмах категорії Б разом з Окснард Монтальво. Виконує роль дівчини в скрутному становищі. Ім'я створено на основі міста в штаті Каліфорнія - Toluca Lake.
el_grapadura
El Grapadura ("The Stapler")
Улюблений рестлер братів (особливо Дєга). Вперше з'явився в епізоді "Kandid Kreatures". З іспанської його ім'я перекладається як "Степлер". У Деєа є настільна гра "El Grapadura and Ladders" з власним автографом Грападури (ймовірне посилання до гри Snakes and Ladders).
bill_licking
Біл Лікінг
Телеведучий, який дуже нагадує комівояжера. Носить ефектну перуку. Вперше з'явився в епізоді "Born to Be Beavers". Лікінг часто маніпулює Дєггетом і Норбертом, змушуючи їх зніматися в документальних фільмах. Його остання поява на екрані була у ролі обіду дикого ведмедя, який після трапези виплюнув його знамениту ефектну перуку.
scientist1_pit
Учений №1 і Піт
"Вони вчені, тому що носять білі халати". Вони називають бобрів куницями і намагаються використовувати їх для всіляких дивних експериментів. У Вченого № 1 характерне розщеплене підборіддя і він завжди носить сонцезахисні окуляри. Він дуже зарозумілий і абсолютно некомпетентний. Також згадувалося, що він ніколи не ходив до коледжу. Починаючи з третьго сезону, він носить нашивку з цифрою 1 на халаті. Піт дуже схожий на містера Бернса із "The Simpsons", говорить завжди нерозбірливим бурмотінням, яке розуміле тільки Вченому № 1. Одного разу вони, надівши зелені халати замість білих, почали захищати природу.
truckee
Тракі ( "True Trucker")
Землерийка-дальнобійник, що думає тільки про вантажівки і землерийок, вперше з'явився в епізоді "Tree of Hearts". Ненавидить Дєга і це взаємно. Його недовгі відносини з Квіточкою стали причиною взаємної неприязні з Норбом.
laverta_lutz
Лаверта Луц
Повна жінка з червоною шиєю і "Леді з провулків". Вперше з'явилася в епізоді "Alley-Oops", як механік у боулінгу. Вона має магічну силу, і зазвичай намагається допомогти Дєгу, коли той перебуває у суперечці з Норбертом. Вона відрізняється дуже сильним і неприємним кашлем. У шоу з'являлася тільки три рази.


При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.