Інтерв'ю - Інтерв'ю Johnofe з Micah Wright'ом

Ресурс Johnofe.com зміг взяти інтерв’ю у Micah Wright'а, в якому, один із авторів "Злюк Бобрів" розказав читачам, що ж сталося із серіалом насправді.

JohnOfE: Чи були “Злюки Бобри” насправді відмінені, як казали раніше люди, чи серіал насправді був на кінцевій стадії виробництва?
Micah: Було декілька причин:
1) Шоу досягло розміру у 65-ть епізодів, і це є фінішною прямою практично для усіх проектів Nickelodeon. 2)Шоу не було таким популярним як наприклад “Невгамовні”, тому, продовження серіалу після 65-ти епізодів було б дуже незвичним, не кажучи про політику компанії, та про відносини виробників серіалу з замовниками, мережею Nickelodeon.

JohnOfE: Але ж, “Злюки Бобри” досягли відмітки у 62-ть епізодів, то для шоу настав його час закінчитися на ноті успіху?
Micah: Ми були націлені на відмітку 65-ть епізодів, але було зроблене рішення зробити 2 півгодинні епізоди, які були відмінені, третій епізод був заборонений, тому що мереженим босам не сподобався його сценарій. Замовники вирішували між розробкою нового сценарію та припинити витрачати кошти на ці забаганки. Ніколи не давайте такого шансу босам.

JohnOfE: "Шоу було популярним, але напевно, воно не було настільки популярним, щоб тримати добрий рейтинг". Ви погоджуєтеся з цим зауваженням?
Micah: Не повністю. Прем’єра шоу зірвала усі попередні рекорди. Серіал завжди отримував добрий рейтинг, коли відбувався його показ, але, серіал отримав не вірну групу рейтингу.
Nickeldeon був націленний на групу 3-14 літніх та 6-11 літніх дітей. Але, вони не зважали на на більш ширшу за віком аудиторію, яка була ядром серіалу. Тому, вважалося, що серіал не дуже популярний, як “Невгамовні” Авжеж, шоу були різні, я вірю тільки у те, що Nickelodeon ігнорували справжні потенціал TAB, що став справжнім культом у середовищі підлітків. Потім, вони побачили свою помилку, коли змінили фокус-групи у проектах  “SpongeBob” та “Invader Zim”. Краще пізно, чим ніколи. Мабуть, колись, вони випустять DVD set TAB на задоволення фанатів. Я також хочу зауважити, що шоу досгло неймовірної популярності закордоном, де його показували декілька країн. Шоу ще транслюєтся на кабельному каналі Nicktoons TV.

JohnOfE: Чому саме епізод "Ally Oops" почав турбувати Nickelodeon, із знаменитою фразою "shut up...", і чому вони поставили СИГНАЛ на місце цієї фрази?
Micah: Нам було сказано наступне: У президента Nickelodeon тільки но народилася дочка. Він подумав, якщо персонаж буде говорити такі грубі слова як  "Shut Up", це будет не этично. Тому, він сказав більше не використовувати фразу "Shut Up" ні в якому шоу мережі.

JohnOfE: Але це не логічно. Багато шоу Nick-мережі були наповнені контентом більш загрозливим чим фраза "SHUT UP!", що була сказана Норбертом у епізоді “Ally Oops...” Що то було?
Micah: Я думаю, що люди змінюются, коли в них з’являются діти.

JohnOfE: TAB не був дуже поганим у перспективі, особливо порівнюючи шоу з такими проектами як “Ren and Stimpy”. В чому була проблема?
Micah: Ті самі босси Nickelodeon, котрі зневажали TAB також зневажали R&S. Якщо подивитися прямо, то у їхній версії DVD "Unedited and Uncut", декілька серій “Ren & Stimpy” були таки редаговані. Ось на скільки вони ненавиділи “R&S”. Той самий президент, що змагався з проблемою "no shut-ups" також вибросив “R&S” з єфіру на чотири роки, на скільки я пам’ятаю.

JohnOfE: Якщо ви знаете, на різниї вебсайтах можна купити DVD з серіалом. Це офіційні копії? Жодний такий DVD не має логотипу Nickelodeon і це прості DVD-R без поліграфії. Nickelodeon насправді нічого офіційно не випускала по тематиці TAB, чи були виключення? Micah: Це бутлеги (bootlegs). Для мене, факт того, що бутлеги існують, це ще один привід говорити, на скільки тупими Nickelodeon є:
Існує великий ринок продукція якого, можно купити лише за $65 у вигляді бутлегу DVD set шоу Nickelodeon... Чому Nickelodeon не почне виробляти власні DVD щоб заробляти гроші самостійно. Я можу купити серії “Avatar” на iTunes Music Store, але чому я не можу такого зробити з TAB?

JohnOfE: У заключній частині, я хотів би привести в одне ціле картину, що стосуєтся “TAB”. Я знаю, це старе питання, і “TAB” закінчили показувати декілька років назад, але мені так остогидло, коли люди кажуть, що в усьому винні компанії виробники, що впливають своєю корпоративною політикою на розвиток ідей і розробок серіалу. Для загальної фан-аудиторії правильно казати, що провина у знатті серіалу з виробництва – це провина саме Nickelodeon’а?
Micah: Так. Ніяке шоу не йде завжди. У нас напевно було багато ідей, що були кращіми за ідеї “КотоПса”, для якого з першого дня виробництва було зроблено більше 100 епізодів. На відміну від “КотоПса” виробники TAB повинні були чекати на команду, чи отримаємо ми наступний сезон після кожних 13-ти епізодів. Деякі люди у Nickelodeon вирішили, що TAB не був королем свого часу і не досяг фінансових успіхів. Шоу в кінці-кінці було відмінено.
Дякую Micah за твій час, твої відповіді на питання були дуже до речі!

<-повернутися до розділу

При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.