Інтерв'ю - Інтерв'ю The Angry Beavers Online з Micah Wright'ом

Ресурс The Angry Beavers Online, (який зараз вже не працює) взяв інтерв'ю у одного із сценаристів TAB - Micah Wright'а, що розповів деякі подробиці процесу написання сценаріїв, та процес роботи над сценаріями до "Злюк Бобрів".

The Angry Beavers Online: З чого ви починали в роботі над сценаріями "The Angry Beavers"?
Micah Wright: Я починав роботу в студії як супервайзер / асистент сценариста ... допомагав сценаристам та оптимізував процес запису. Це в основному було тренування для нових сценаристів.

TABO: У вас є улюблені сценарії? Який з них найгірший? Щоб ви змінили в ньому?
MW: Мій улюблений сценарій - сценарій серії "Oh, Brother", але в даний момент я не дуже від нього в захваті .... особливо від його остаточного варіанту. Дещо було вирізано з наших планів, саме те, що я вважав дуже важливим для розвитку історії.

TABO: В процесі роботи, ви отримували сценарії, які потребували правки, або вже виправлені сценарії? Хто їх їми займався?
MW: Звичайно, такі випадки траплялися. В основному за зміни в сценаріях фрілансерів відповідала Кейт.

TABO: Якби Мітч сказав тобі: "Обери той сценарій, який ти б хотів переписати." і дав тобі таку можливість, який зі сценаріїв ти взяв за основу і переробив?
MW: О, я попрацював би над продовженням сюжетної лінію серії "Stump's Family Reunion" і зробив би продовження цієї історії. Я так само вилучив із серіалу/ та своїх і і фанатских спогадів персонажа Big Byootox ... Я спочатку був проти ідеї цієї серії, хоча, більшості подобалася ідея Big Byootox'а.

TABO: Які з сценаріїв для проекту відняли найбільше і найменше часу на написання?
MW: Найбільше часу у мене пішло на написання сценарію до серії "The Omega Beaver" - я зробив 4 основних чорнових варівнти цієї серії, перед фінальним варіантом. Це відібрало у мене близько 10 тижнів. Найбільш швидка робота відбулася над сценарієм серії "All in the Colony", на яку в мене пішло близько 3 тижнів, щоб її завершити від початку і до кінця.

TABO: Чи бували такі випадки, коли актори додають якісь висловлювання або змінюють свої репліки/інтонації, і вони стають відмінними від тих, які ви записали в сценарій?
MW: Звичайно. Річард і Нік часто це робили. Ми впринципі дозволяли робити такі "коррекції" сценаріїв.

TABO: Як, хтось як ви приходить до ідеї писати сценарії?
MW: Це зав'язано на світогляді ... що ти бачиш, що ти читаєш, музика, яку ти слухаєш. І навіть фільми, які ти дивишся, впливають на інтерес до цієї професії. Сценарій серії "Oh, Brother" надихнув мене історією з новин, яку я бачив один раз по телевізору, в якій розповідалося, про те, як двоє дітей при народженні були випадковим чином переплутані.

TABO: Під час запису голосів, якщо актор не хоче говорити якусь фразу, в такому разі, чи буде виправлена або замінена ця репліка в сценарії?
MW: Таких випадків було не багато ... ми не хотіли робити "злі шоу", тому, ми не дуже слідкували за такими курйозами.

TABO: Як актор знає, коли і в який момент йому говорити, а коли - ні, наприклад, коли настає момент мовчання?
MW: Ця інформація вказана у сценарії.

TABO: Ви з'являлися в ролі камео в епізодах "Крутих Бобров", або в інших шоу? Або хоча б ви віддавали свій голос для будь-яких анімаційних серіалів?
MW: Це часта справа... Я сопливий хлопець, ніс якого завжди стерчить на пів екрана, а мої руки перехрещені на грудях... Не думаю, що я подобався дизайнеру персонажів. Я також з'являвся у відео-приставці (божевільний Micah) в одному з епізодів зі словами "Blam Blam". Я думаю, це було посилання до мого військового минулого. Напевно, люди подумали, що я дуже сильно люблю зброю. Ой, хтось потрапив у жарт зі зброєю!
Інтерв'ю взято Келлі Леігс.

<-повернутися до розділу

При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.