Путівник по епізодам - Сезон 1

Пілотний випуск
0. Пілотні випуски, Епізод 1: Snowed In / Cuffed Together
Snowed In / Cuffed Together

Snowed In / Cuffed Together

Мабуть, існує два експериментальних Епізода (тривалістю в половину оригінальних серій). Перший з них називався "Snowed In", і розповідав про те, як Норберт і Дєггета коротають час, поки їх платина накрита величезною хвилею снігу. Є кілька відмінностей від подальших концепцій серіалу: Норберт виглядає як Дєггета, і його озвучував Кевін Меней. Другий Епізод називався "Cuffed Together", і його історія зав'язана на те, як бобри були заарештовані через правопорушення Дєггета, якого викрили в псуванні дорогими дерев'яними статуї. Їм вдається втекти, хоча і закутим в наручники. Джон Рекуа, Гленн Фікарра і Майкл Райт кажуть, що вони ніколи не чули про "Cuffed Together", і ніхто з них також не згадував про "Snowed In". Разом з тим, Хав'єр Віра з Чилі каже, що він бачив цей Епізод двічі, під час показу латинської альтернативної версії "Nicktoons TV" - цілком можливо, що він був анімований хто знає де і ким. (Наприклад пілотний випуск для серіалу "Як говорить Джінжер" був зроблений в Угорщині). Епізод "Snowed In" планувався як перший Епізод серіалу, але його назва не зовсім підходило під стиль і назва серіалу, з цього Мітч вирішив зробити ще одну пробу - і перший пілотним випуском, який в подальшому став першим епізодом серіалу був названий "Born to be Beavers ".

1. Сезон 1, Епізод 1: Born To Be Beavers / Up All Night
Born To Be Beavers

Born To Be Beavers:
Вимушені покинути рідну хатку після того, як у їхніх батьків з'явився новий приплід, молоді бобри Норб і Дег змушені були виживати самотужки. Брати починають сперечатися про те, як краще побудувати власне житло. Норберт не хоче спиратися на батьківські настанови і розраховує побудувати будинок по-своєму, в той час як Дєггета збирається скористатися батьківським досвідом. Чи зможуть бобри визначитися з місцем для ночівлі до сутінків?

Up All Night

Up All Night:
Проживаючи самі по собі, далеко від батьківського контролю, Норберт і Дег усвідомлюють, що тепер вони можуть не лягати спати вночі, якщо самі того не захочуть.
У ефірі: 4/19/1997

2. Сезон 1, Епізод 2: A Dam Too Far / Long In The Teeth
A Dam Too Far

A Dam Too Far:
Урядових кіл прийшла в голову ідея використовувати бобрів для відновлення зруйнованих паводком дамб. Норберта і Дєггета викидають на парашутах в зоні повені. Незабаром брати зіткнуться з трохи розбушувалася річкою Дєггета, яка ніяк не хоче повертатися в берега. Але брати не мають наміру здаватися!

Long In The Teeth

Long In The Teeth:
Боброві зуби ніколи не перестають рости, і Норбу з Дегом приходить ідея відростити їх якомога довше. Хлопчики незабаром розуміють, яку ціну їм доводиться платити за швидкий ріст зубів і високу моду. Повсякденне життя стає все важче.
У ефірі: 4/20/1997

3. Сезон 1, Епізод 3: Gift Hoarse / Go Beavers!
Gift Hoarse

Gift Hoarse:
На свято Дня древонасаждения Норберт подарували відмінну модель залізниці, в той час як Дегу дістався звичайний освіжувач повітря. Не дивно, що до Дегу приходить заздрість зможе Дєггета зрозуміти істинний сенс Дня деревонасадженнями до того, як він зробить те, про що потім буде шкодувати?

Go Beavers

Go Beavers:
Дєггета і Норберт прийшли на футбольний матч повболівати за свою улюблену команду - «БОБРИ». Коли їх команда починає програвати, хлопці вирішують допомогти спортсменам, незважаючи на те, що вони не такі вже й талановиті в грі.
У ефірі: 4/27/1997

4. Сезон 1, Епізод 4: Box Top Beavers / Salmon Sez
Box Top Beavers

Box Top Beavers:
Норберт і Дєггета обожнюють отримувати промопрізи за упаковки від зернових каш, які їдять на сніданок. Але коли Дег хоче зібрати 1 тис обгорток від упаковок для отримання найбажанішою іграшки, починаються труднощі, і брати вирішують забрати приз своїми силами. І звичайно, завдання не буде виконано без різних проблем і головоломок.

Salmon Sez

Salmon Sez:
Весна панує в повітрі, а також і починається масовий нерест лососевих. Норб і Дег мимоволі побудували свою греблю прямо на шляху міграції лосося. Це непереборна боротьба сил природи проти бобрів, і час не на їхньому боці. Брати повинні зробити все від них залежне, щоб врятувати свою греблю від руйнації.
У ефірі: 9/13/1997

5. Сезон 1, Епізод 5: Beach Beavers A Go-Go / Deranged Ranger
Beach Beavers A Go-Go

Beach Beavers A Go-Go:
Наближається чергова довга і холодна зима, і брати бобри вирішують виїхати «на південь». Стає сонячно і весело, але, врешті-решт, діти дізнаються, що існують вагомі причини, чому бобри не мігрують на зиму.

Deranged Ranger

Deranged Ranger:
Коли за іронією долі бобрів доводиться виконувати обов'язки рейнджерів з контролю за їх природним середовищем, влада п'янить Дега. Через якийсь час, парк перетворюється в зону катастроф, в центрі яких опиняються бобри.
У ефірі: 9/20/1997

6. Сезон 1, Епізод 6: Muscular Beaver / Fish And Dips
Muscular Beaver

Muscular Beaver:
Більшість людей вміють відрізняти фантазію від реальності, але тільки не Дєггета. І ось, коли фантазія Дега стає надто вже реальної, Норбу доводиться докласти багато сил для того, щоб опустити брата з небес на землю.

Fish And Dips

Fish And Dips:
Давня легенда з найдавніших земних років розповідає про страшний чудовисько, рибі настільки великий, що вона може проковтнути Швецію. Коли Дег, пропливаючи, потрапляє прямо до неї, приходить час нарешті дізнатися всю правду.
У ефірі: 9/27/1997

7. Сезон 1, Епізод 7: Enter The Daggett / Bug-A-Boo
Enter The Daggett

Enter The Daggett:
Дєггет втомився бути «істотою, природний захист якого полягає в тому, щоб ховатися в своїй греблі». Незважаючи на свої природні інстинкти і нарікання брата, Дег стає майстром бойових мистецтв.

Bug-A-Boo

Bug-A-Boo:
Маленький жучок знаходить проникає в греблю. Його постійне приховане присутність дратує Норба, але як з'ясовується, у Дега все набагато складніше, тому що нього фобія до жукам. Норб шукає шлях переконати свого брата в нікчемності небажаного гостя, поки його брат зовсім не вижив з розуму.
У ефірі: 10/4/1997

8. Сезон 1, Епізод 8: Mission To The Big, Hot, Thingy / I Dare You
Mission To The Big, Hot, Thingy

Mission To The Big, Hot, Thingy:
Бобри запущені в космос, щоб з'ясувати, чи зможуть вони побудувати греблю в невагомості. Після того, як досвід завершений, вони виявляються кинутими в космічному просторі. Бобри повинні забути про свої розбіжності і об'єднатися, щоб запобігти неминучий кінець.

I Dare You

I Dare You:
Норб починає насміхатися над Дегом за те, що він боїться лізти на високе дерево. Дєггета в свою чергу злиться і пропонує своєму брату спробувати зробити більш відчайдушний вчинок. Ситуація швидко виходить з під контролю, але брат ніяк не може визнати свою поразку, і страх стає єдиною проблемою перед випробуваннями долі.
У ефірі: 10/11/1997

9. Сезон 1, Епізод 9: Stinky Toe / House Broken
Stinky Toe

Stinky Toe:
Норберт захворів жахливої бобровій хворобою, і Дєггета не зупиниться ні перед чим, щоб знайти ліки. Але чи зможе він все-таки вивести формулу, якщо навіть вчені до нього не змогли знайти правильний склад?

House Broken

House Broken:
Втомившись боротися за своє виживання як дикі тварини, бобри вирішують стати домашніми тваринами. Вони знаходять принади в повсякденному житті людей, не підозрюючи, що ця лафа тільки початок низки справжніх випробувань на виживання в цьому непростому світі.
У ефірі: 10/18/1997

10. Сезон 1, Епізод 10: Fancy Prance / H2Whoa!
Fancy Prance

Fancy Prance:
Дєггета підтримує починання мрії всього життя свого брата - стати жеребцем, відомим скакуном австрійського кінського шоу. За допомогою Дега, Норб відчуває злети і падіння на шляху до своєї мрії. Пародія на фільм «Роккі».

H2Whoa!

H2Whoa!:
Норберт і Дєггета знаходять закритий тематичний водний парк, і вони вирішують самі позбавитися, поки там нікого більше немає.
У ефірі: 10/25/1997

11. Сезон 1, Епізод 11: The Bing That Wouldn't Leave / You Promised!
The Bing That Wouldn't Leave

The Bing That Wouldn't Leave:
Дєггета і Норберт знаходять себе застряглими з Бінгом, моторно-гучною, неймовірно чіпкою ящіркою, яка просто так не заткне, і не відстане сама по собі. Бобри роблять все від них залежне, щоб відв'язатися від Бінга поки він не завів їх у глухий кут.

You Promised!

You Promised!:
Для того, щоб отримати останню частину цукерки, Норберт обіцяє братові, що рік тому він буде робити все, що Дєггета йому накаже протягом цілого дня. На жаль, для Норба, його брат не забув це парі, і тепер, Норб буде пересуватися по високих горах і надягати колючий светр до кінця життя!
У ефірі: 11/1/1997

12. Сезон 1, Епізод 12: Bummer Of Love / Food Of The Clods
Bummer Of Love

Bummer Of Love:
Прокинувшись, бобри виявляють свою дамбу в центрі музичного хіпі-фестивалю. А ось квитків у них немає ...

Food Of The Clods

Food Of The Clods:
Дег намагається заспокоїти і розбудити свого брата, який після страшних фільмів жахів і зловживання дуже гострою їжею став лунатиком ...
У ефірі: 11/8/1997

13. Сезон 1, Епізод 13: Trees Company / Guess Who's Stumping To Dinner?
Trees Company

Trees Company:
Норб вирішує приділити деякий час собі і зайнятися складанням нової моделі, яку він так довго чекав. Дег, відчуваю себе знехтуваним, вирішує показати своєму братові, що він в ньому не сильно-то й потребує. Дег йде і залазить в новий будиночок на дереві, де і проходить головна вечірка дня.

Guess Who's Stumping To Dinner?

Guess Who's Stumping To Dinner?:
Норбет знаходить свого справжнього друга - пня. Незважаючи на ревнощі Дега, він розуміє, що не втратив брата, зате знайшов товариша.
У ефірі: 11/15/1997


При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.