Путівник по епізодам - Сезон 2

14. Сезон 2, Епізод 1: Beaver Fever / Same Time Last Week
Beaver Fever

Beaver Fever:
Норберт і Дєггет стають володарями супер-диско хіта, який б'є рядки рейтингів. В кінцевому підсумку, вся славна історія виливається в зіркову поведінку The Beatles.

Same Time Last Week

Same Time Last Week:
Дєг дізнається, що діставати свого брата стане не дуже то і весело, коли Норберт «закидає свого брата на минулий тиждень», і вирішує повторювати свої експерименти знову і знову із все більш болючими наслідками.
У ефірі: 3/1/1998

15. Сезон 2, Епізод 2: Kandid Kreatures / Fakin' It!
Kandid Kreatures

Kandid Kreatures:
Хлопці дізнаються, що брати участь у телевізійному шоу не така вже й хороша ідея. Дозволивши відомому режисерові документального кіно вести процес, бобри пізніше дізнаються, що їх знімали в комедійному варіанті, а не в серйозному документальному кіно, як вони очікували.

Fakin' It!

Fakin' It!:
Норберт прикидається хворим, щоб зробити Дега своєї нянькою, але коли Дег також починає прикидатися хворим, все перевертається догори дном.
У ефірі: 3/8/1998

16. Сезон 2, Епізод 3: Muscular Beaver 2 / Stump Looks For His Roots
Muscular Beaver 2

Muscular Beaver 2:
Дєггета під загрозою уряду в черговий раз перетворюється в Могутнього Бобра заради боротьби з стофунтовая скалкою. Норберт допоможе Могутнього Бобру здолати шалене чудовисько.

Stump Looks For His Roots

Stump Looks For His Roots:
Бобри хочуть з'ясувати, хто з них є справжнім другом пня. Норберт дізнається, що Пень був «пересаджений». Пень болісно сприйнявши цю новину, відправляється на пошуки своєї справжньої сім'ї, бобри ж слідують за ним.
У ефірі: 3/15/1998

17. Сезон 2, Епізод 4: Tree Of Hearts / Dag For Night
Tree Of Hearts

Tree Of Hearts:
Коли Квіточка вдруге з'являється в житті Норберта, він знаходиться в передчутті нового розквіту їх відносин. Ось тільки він не помічає, що на жінку бобрів око поклав і водій вантажівок, тим самим втрачаючи семицветик в руках заклятого ворога Дега - Траки, землерийки-водія вантажівок.

Dag For Night

Dag For Night:
Бобри виявляють стару скриню з фільмом всередині. Вони припустили, що знайшли незакінчений шедевр фільмів жахів Окснарда Монтальво, і в данину поваги до свого героя вирішують приступити доробити фільм. Ось тільки після завершення фільму, вийшло не зовсім те, чого вони очікували.
У ефірі: 3/22/1998

18. Сезон 2, Епізод 5: Un-Barry-ble / Another One Bites The Musk
Un-Barry-ble

Un-Barry-ble:
Коли Баррі Ведмідь вирішує повернутися до кар'єри співака, він відправляється на пошуки команди. Норберт намагається допомогти Баррі в цьому завданні, але починає відчувати себе сором'язливо після безглуздих спроб Дега взяти на себе всю кампанію по розкрутці співака.

Another One Bites The Musk

Another One Bites The Musk:
Дєггета і Норберт дізнаються, як можна помітити територію за допомогою аромату своїх залоз. Їх братське суперництво доходить до абсурду, коли поміченими виявляються не тільки їх дамба але і весь ліс.
У ефірі: 3/29/1998

19. Сезон 2, Епізод 6: The Mighty Knot-Head / Pond Scum
The Mighty Knot-Head

The Mighty Knot-Head:
Коли Дєггета під час пошуку хорошого сучка наривається на плем'я дівчат єнотів, його приймають за стародавнього бога. Норберт доводиться рятувати брата від його непомірною манії величі разом з розлюченим плем'ям дівчат єнотів.

Pond Scum

Pond Scum:
Норберт потрапляє під вплив слизькій субстанції, під впливом якої він стає одержимим духом злості. Злісний Норб заподіює невиправданий шкоди своїм сусідам, до тих пір поки на допомогу не приходить Дєггета, і не виправляє ситуацію.
У ефірі: 9/19/1998

20. Сезон 2, Епізод 7: Friends, Romans, Beavers! / Big Round Sticky Fish Thingy
Friends, Romans, Beavers!

Friends, Romans, Beavers!:
По дорозі до місцевого стадіону спорту Дєггета дратує водія автобуса, який випадково повертає автобус в дірку матерії простору і часу. Хлопчики в кінцевому підсумку потрапляють в давньоримський Колізей, де брати змушені стати гладіаторами.

Big Round Sticky Fish Thingy

Big Round Sticky Fish Thingy:
Норбет і Дєггета дізнаються, що велике яйце риби коштує кілька мільйонів доларів. Ситуація виходить з-під контролю, коли брати «хворіють» золотою лихоманкою, і починають гонитву за золотим доважком. Кожен хоче отримати свій шматочок, але що ж станеться з яйцем в фіналі серії?
У ефірі: 9/26/1998

21. Сезон 2, Епізод 8: Lumberjacks' Delight / Zooing Time
Lumberjacks' Delight

Lumberjacks' Delight:
Ліс наповнили головні вороги бобрів - лісоруби. При чому ці хлопці не просто рубають дерева - вони ще співають опери, до того ж, непогано! Після кількох невдалих спроб переконати лісорубів залишити ліс, бобри викликають їх на змагання «Timb-О-Рама», де переможець отримує все, якщо зрівняти з землею весь ліс. Дєггета і Норберт перемагають в цьому змаганні, при цьому знищивши ліс.

Zooing Time

Zooing Time:
Коли брат бере відповідальність за злочин скоєний Дегом і проводить «нелегкі часи» в зоопарку, Дєггета починає мучити совість. В кінці-кінців він вирішує допомогти своєму братові. У той же час зоопарк є нормальним, клубним і ідеалістичним місцем для всіх звірів, але, не знаючи про цей факт, Дєггета таки «звільняє» всіх звірів, руйнуючи тим самим сам зоопарк-мрію Норба.
У ефірі: 10/3/1998

22. Сезон 2, Епізод 9: Utter Nonsense / Endangered Species
Utter Nonsense

Utter Nonsense:
Коли брати починають говорити одні і ті ж речі одночасно, вони вирішують зіграти в гру: хто заговорить першим - отримає стусан. Весь день брати проводять придумуючи способи, як один одного перехитрити і змусити заговорити.

Endangered Species

Endangered Species:
Два не дуже обдарованих вчених плутають Дегга з представником вимираючого виду - рогатою бобром. Їх пориви забезпечити збереження і безпекою останнього представника доходять до крайніх небезпек ...
У ефірі: 10/10/1998

23. Сезон 2, Епізод 10: The Day The World Got Really Screwed Up!
The Day The World Got Really Screwed Up!

У ніч Хелловіна Бобри забираються в великий особняк, який стоїть на високому піднесенні. Їм випала справді вдалий момент, адже вони постукали в двері самого Окснарда Монтальво - зірки сцени. Але їх веселощам приходить кінець, коли вони дізнаються про те, що позаземний розум, який потрапив у двір цього будинку, оживив весь тутешній світ і все перетворилося на справжній фільм жахів.
У ефірі: 10/17/1998

24. Сезон 2, Епізод 11: Open Wide For Zombies / Dumbwaiters
Open Wide For Zombies

Open Wide For Zombies:
Буря, що розігралася, заносить Бобров з їх дамби в страшну бухту. З початку подорожі, Норберт заспокоює свого брата, і запевняє, що тут нема чому боятися, але скоро вони обидва дізнаються, що їх життя в небезпеці, а ворогами виступають Болотяна Відьма зі своїми зомбі-друзями та крокодилом на додачу, який збирає Бобриньов зуби для свого вуду-намиста.

Dumbwaiters

Dumbwaiters:
У надії заробити гроші на круті маски з фільмів жахів, бобри влаштовуються на роботу офіціантами в дивний французький ресторан. Катастрофа трапляється, коли брати плутають меню і намагаються приготувати хоч щось їстівне.
У ефірі: 12/13/1998

25. Сезон 2, Епізод 12: Sans-A-Pelt / Gonna Getcha
Sans-A-Pelt

Sans-A-Pelt:
Невдалий магічний фокус залишає бобрів без шерсті і прив'язаними до телефонного стовпа. Які опинилися в скрутному становищі, бобрів необхідно дістатися до своєї хатки якомога швидше. Але по дорозі додому, Норб виявляє цікавим знаходження голяка, і старaeтся переманити на свою сторону і Дєггета, який просто шаленіли від всієї ситуації.

Gonna Getcha

Gonna Getcha:
Після того, як Дєггета під час гри застосовує заборонений прийом, Норберт жадає помсти. Дег потихеньку божеволіє від параної, розмірковуючи, як же Норб буде йому мстити. У той же час Норб вдає, що забув образи і свої погрози ...
У ефірі: 12/20/1998

26. Сезон 2, Епізод 13: If You In-Sisters / Alley Oops
If You In-Sisters

If You In-Sisters:
Дєггета і Норберт хочуть заслужити любов двох немовлят, двох дівчаток, які залишилися на вихідні у братів. Поки самопроголошений експерт по дітях Дег розробляє детальний «план задоволень», Норберт відступає і дозволяє сестричкам робити те, що вони хочуть.

Alley Oops

Alley Oops:
Дєг випадково виграв боулінг матч від містичної леді доріжок. Тепер, перемагаючи в кожному страйку, він піднімається вгору по турнірних сходах, щоб допомогти позбавити боулінг клуб від банди Братів Отто, які не дають спуску любителям забити хороший страйк.
У ефірі: 11/07/1998


При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.