Путівник по епізодам - Сезон 4

50. Сезон 4, Епізод 1: Chocolate Up To Experience / Three Dag Nite!
Chocolate Up to Experience

Chocolate Up to Experience:
Норберт хоче завершити свою залізну коллекцію підставок щоб виграти приз від Bo Donaldson. Щоб зробити це, Норб намагається продати шоколад, щоб допомогти бідним, безпорадним білкам, які не голодають. Коли Норб зараховує Дєга як свого продавця, ситуація виходить із під контроля, коли Дєг намагається продати одну цукеркову смужку за 200 доларів, тим часом як у Норба починается солодка лихоманка.

Three Dag Nite

Three Dag Nite!:
Дєг купує піч для виробництва клонів на гаражному розпродажі, що зразу привертає увагу Норберта. Він знає, що іграшка дійсно робить лише пластикові дублікати речей. Розчарований, Дєг ігнорує вказівки і у Норберта не залишается часу щоб впоратися із греблею, наповненою клонами Дєга.
В ефірі: 9/2/2000

51. Сезон , Епізод 2: Fat Chance / Dag In The Mirror
Fat Chance

Fat Chance:
Щорічна сплячка бобрів у зимку під загрозою, коли гіпер-метаболізм Дєга не дозволяє йому набрати вагу.

Dag in the Mirror

Dag in the Mirror:
Коли Норберт розповідає своєму братові, що він повинен любити себе, щоб дозволити іншим любити його, Дєггет стає надзвичайно нарцисичним, і Норберт повинен переконати Дєггетта, що його попередні коментарі не були істинними.
В ефірі: 9/9/2000

52. Сезон 4, Епізод 3: Canucks Amuck / Yak In The Sack
Canucks Amuck

Canucks Amuck:
Коли два канадських бобри претендують на ставку бобрів для Канади, хлопці змушені вступити в жорсткий конкурс, щоб повернути їх законне право володіння.

Yak in the Sack

Yak in the Sack:
У греблі з'являється створіння схоже із розповідей доктора Сюса, щоб показати хлопцям, як грати добре, безпечно та чесно. Але він іде надто далеко, коли намагається зробити середовище Дєга абсолютно милим, безпечним та справедливим, видаливши з його житття брата Норба.
В ефірі: 9/16/2000

53. Сезон 4, Епізод 4: Driving Misses Daggett / Big Fun
Driving Misses Daggett

Driving Misses Daggett:
Поєднуючи елементи різноманітних ігр на свіжому повітрі, хлопці виходять на поле гри у бобровий гольф з його небезпечними пісковими пастками, забрудненими зеленню, небезпечною водою і повнітью контактною грою. Гра, однак, незабаром займає останнє місце, коли Бобри стають одержимими, хто перший з них добереться до наступної лунки на гольф-карті.

Big Fun

Big Fun:
Хлопчики навчаються уроку гостинності та манер, коли вони відвідують будинок великого кролика та зустрічають його грубу і непривітну сім'ю. Дєг захоплюєтся їх божевільним способом життя і йде з потоком, але почуття люб'язністі Норба стає справжнім випробуванням.
В ефірі: 9/16/2000

54. Сезон 4, Епізод 5: Moby Dopes / Present Tense
Moby Dopes

Moby Dopes:
У вирі подій, Дєг приваблює кита вбивцю з морського парку розваг до ставка греблі. Хижак незабаром породжує хаос для бобрів та їхніх лісових друзів.

Present Tense

Present Tense:
За день до дня народження хлопцям приходить таємничий подарунок, нібито від матері. Незабаром цей подарунок зводить бобрів з глузду, висвітлюючи всіляку дивну поведінку і в кінцевому рахунку переслідуючи їх по всій дамбі.
В ефірі: 9/23/2000

55. Сезон 4, Епізод 6: It's A Spootiful Life / The Mom From U.N.C.L.E.
It's a Spootiful Life

It's a Spootiful Life:
Завдяки містичним силам "Леді доріжок", Лаверти Лутц, Дєг може подивитися, як живе Норб та їхні друзі, якби він ніколи не народився. Він дізнається, що їм набагато краще без нього, і вирішує створити хаос у їхніх нових життях.

The Mom from U.N.C.L.E.

The Mom from U.N.C.L.E.:
Несподіваний візит мами виявляється ще більш дивним, коли хлопчики з'ясовують, що вона таємний агент, яку зазвичай закликають врятувати світ.
В ефірі: 9/23/2000

56. Сезон 4, Епізод 7: House Sisters / Muscular Beaver 5
House Sisters

House Sisters:
Коли бобри виграють поїздку в Бренсон, штат Мічіган, вирішують покликати своїх маленьких сестер, щоб вони доглянули за греблею. Але залишені інструкції на відеозаписі розвивають серйозний збій, і маленькі дівчата зависають, роблячи всілякі божевільні речі на греблі, пригадуючи, чого хотіли брати.

Muscular Beaver 5

Muscular Beaver 5:
Всі, особливо Норб, заспокоюються, коли Дєг вирішує імітувати свого героя коміксів Мускусного Бобра і піти у розчарований вихід на пенсію. Його вихід на пенсію короткочасний, коли він виявляє, що всі разом Норб таємно насолоджувався одяганням у його ворога Барона Поганого Бобра. Хлопчики повинні вступи в супер бій щоб закінчити усі супер битви.
В ефірі: 9/30/2000

57. Сезон 4, Епізод 8: Vantastic Voyage / Blacktop Beavers
Vantastic Voyage

Vantastic Voyage:
Ще одна прикра наукова халепа: Учений № 1 і Піт збільшують Дєга до величезних розмірів, щоб вони могли керувати своїм плюшевим фургоном навколо нього і вивчати секрети нутрощів куниць. Норб зупиняє їх і повертає свого брата до нормальних розмірів.

Blacktop Beavers

Blacktop Beavers:
У цій історії водіїв вантажівки, Норберт і Дєггетт втягуються в гонку до найбільшої купи нігтів, ні з ким іншим, ніж Тракі та його великою вантажівкою.
В ефірі: 9/30/2000

58. Сезон 4, Епізод 9: Specs Appeal / Things That Go Hook In The Night
Specs Appeal

Specs Appeal:
Норб перевіряє папір і бачить пару модельних рентгенівських окулярів Mark 5, які він повинен мати! Таким чином, замість того, щоб брати гроші з свого банківського рахунка, він іде "50/50" з Дєгом і бере всі його гроші! Незабаром Норб отримує окуляри. Він кладе їх, і все, що він бачить, - це людські кістки. РЕАЛЬНІ рентгенівські окуляри невидимі, а Даг носить їх.

Things That Go Hook in the Night

Things That Go Hook in the Night:
Хлопчики йдуть до кемпінгу, і Норб вирішує прикрасити ніч страшною казкою, щоб налякати його молодшого брата. Проблеми починаются тоді, коли- він закінчує розповідь, боячись сам, чи добереться до нього однорукий Крюк?
В ефірі: 1/6/2001

59. Сезон 4, Епізод 10: Damnesia / The Posei-Dam Adventure
Damnesia

Damnesia:
Коли частина греблі випадково падає на голову Норба, у нього розвивається амнезія і він забуває, хто він є. Намагаючись відновити його пам'ять, Дєг показує йому старі домашні відеоролики. Норб так вражений тим, наскільки погано він поводився зі своїм братом, що він вирішує не ставати сам собою, а замість цього, стати завжди приємним братом на ім'я Трой.

The Posei-Dam Adventure

The Posei-Dam Adventure:
Розлюченний вольнадо, що є вулкано-торнадо сумішью, перевертає греблю бобрів під час вечірки. Врятувалися всі, окрім Дєга та Тракі. Сковані обставинами, два антагоніста повинні втекти від затоплення греблі. Тим часом, Норб та решта банди з вечірки у притулку від ненасті навіть не сумують за відсутністью наших героїв.
В ефірі: 2/17/2001

60. Сезон 4, Епізод 11: The Big Frog / Dag Con Carny
The Big Frog

The Big Frog:
Дєг приймає до сердця настанову Норберта подорослішати. Діючи подібно до своєї дурнуватої версії дорослого, він змушує Норба відволікатися і змушує його бачити, як виростає, - це ще не все, що треба він може зробит.

Dag Con Carny

Dag Con Carny:
Брати отримують роботу на дешевому карнавалі, який вони вважають веселим. Але тут приходить власник карнавалу Smelly Jim.
В ефірі: 3/3/2001

61. Сезон 4, Епізод 12: All In The Colony / Line Duncing
All in the Colony

All in the Colony:
Дєггет закуповує ферму білих мурах і мимоволі випускає колонію термітів, які повільно з'їдають греблю. Поки хлопці б'ються з неприятелем нерви Дєга не витримують, і він приєднується до колонії. Норберт повинен врятувати свого брата, тим часом відбиваючись від колонії термітів самотушки!

Line Duncing

Line Duncing:
Дєггетт і Норберт катаються на роликових ковзанах, щоб побачити шоу на льду разом з їхніми сестрами, Стейсі та Челсі. Незважаючи на те, що через Дєга, вони застрягли в кінці черги, Норб запевняє маленьких дівчат, що вони скоро дістануться арени. Тим часом він відправляє Дєга, щоб той купив речі своїх сестер.
В ефірі: 3/10/2001

62. Сезон 4, Епізод 13: Beavemaster / Deck Poops
Beavemaster

Beavemaster:
Після того, як чарівник помилково посилає дофійського воїна до ставка бобрів, хлопчики, здається, не зможуть позбудуться його, чи його меча.

Deck Poops:
Норберт намагається врятувати Дєга, якого тримають в полоні на греблі три співаючи річкові щури.
В ефірі: 3/17/2001

Сезон 5  
63. Сезон 5, Епізод 1: A Tail Of Two Rangers / Bye Bye Beavers
A Tail Of Two Rangers A Tail Of Two Rangers:
Норбет та Дєггет стають рейнджерами.
Bye Bye Beavers Bye Bye Beavers:
Ноберт та Дєггет отримують листа, в якому зазначено, що їхне шоу завершенно и їх більше ніколи не будуть показувати по телебаченню.

При використанні матеріалів з сайту AngryBeavers.net.ua посилання на джерело обов’язкове.